Privātuma politika

1. Ievads

SIA “Marno J” ciena Jūsu privātumu. Šī Privātuma Politika apraksta mūsu praksi saistībā ar informāciju, ko mēs apkopojam caur mūsu tīmekļa vietni, kā arī to, kā šo informāciju izmantojam un aizsargājam.

2. Informācijas vākšana un izmantošana

Mūsu tīmekļa vietne ir informatīva un neprasa Jūsu personīgo informāciju, izņemot gadījumos, kad izmantojam Google Analytics un reklāmas mērķiem, lai saprastu mūsu vietnes lietošanas paradumus un uzlabotu lietotāja pieredzi. Mēs neapkopojam nekādu citu personīgo informāciju.

3. Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes – nelielus teksta failus, kas tiek saglabāti Jūsu ierīcē. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai saprastu, kā jūs izmantojat mūsu vietni, un uzlabotu tās funkcionalitāti. Mēs izmantojam Google Analytics, lai apkopotu informāciju par vietnes lietošanu, piemēram, apmeklētāko lapu skaitu un lietotāju darbību vietnē. Mēs arī izmantojam reklāmu sīkdatnes, kas palīdz mums un mūsu reklāmas partneriem piedāvāt jums atbilstošu saturu.

4. Sīkdatņu pārvaldība

Jūs varat jebkurā laikā pielāgot sīkdatņu iestatījumus savā pārlūkā, lai bloķētu vai dzēstu sīkdatnes. Tomēr atcerieties, ka sīkdatņu bloķēšana var ietekmēt vietnes funkcionalitāti.

5. Informācijas izpaušana trešajām pusēm

Mēs neizpaužam Jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, izņemot likumā noteiktos gadījumos vai, ja izmantojam trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Google Analytics.

6. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi Jums saistītajai informācijai, kā arī pieprasīt tās labošanu vai dzēšanu. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums.

7. Kontaktinformācija

Ja Jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai mūsu informācijas apstrādes praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: pilsetas.pasaza@marnoj.lv vai apmeklējiet mūsu biroju: Driksas iela 4, Jelgava, LV-3001.

8. Politikas atjaunošana

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Iesakām periodiski pārskatīt šo politiku, lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām.