Par mums

Tirdzniecības centrs “Pilsētas Pasāža” tika atvērts apmeklētājiem 2006.gada 17.martā kā pilsēta pilsētā ar gājēju ielām un laternām, atgādinot seno Jelgavas pilsētu.

Pēc rekonstrukcijas 2024.gadā, tirdzniecības centrā pilnībā ir atjaunoti visi pieci ēkas stāvi, tostarp pazemes autostāvvieta. Būtiski modernizētas telpas un paplašināts pakalpojumu un nomnieku klāsts. Ir atvērts lielākais Zemgalē sporta preču veikals “Sportland” un sadzīves elektronikas veikals “RD Electronics”. Tirdzniecības centra 3.stāvā atvērta gandrīz 1000 m2 liela izklaides zona. Bērniem pieejama plašs izklaides parks “Kids Arena” ar ballīšu telpām, savukārt jauniešiem un pieaugušajiem pirmā “VR Gaming” virtuālās realitātes zona Zemgales novadā. 4.stāvā durvis vēris jauns un inovatīvs fitnesa klubs “Step Up Fitness”, kur vairāk kā 1200m2 plašās telpās pieejams pasaulē atzītu brendu sporta inventārs, sauna, kā arī grupu nodarbību zāles gan iekštelpās, gan arī uz tirdzniecības centra jumta svaigā gaisā. Savukārt 1.stāvā atklāts līdz šim plašākais “Mego Supermarket” veikals ar kopējo platību ap 3000 m2. 

Kopējā tirdzniecības centra platība ir 22 500 m2, 40 dažādu preču klāsta veikali un pazemes autostāvvieta ar 170 vietām, velosipēdu novietni un citiem pakalpojumiem. 

Tirdzniecības centrs “Pilsētas Pasāža” atrodas stratēģiski izdevīgā un visiem pieejamā vietā – pašā pilsētas centrā, līdzās autoostai, ar pazemes autostāvvietu. Nodrošinām ērtu piekļūšanu ne tikai Jelgavas iedzīvotājiem, bet arī viesiem no citām pilsētām un valstīm.

Katru dienu tirdzniecības centru apmeklē vidēji 12 000 apmeklētāji.

Uz tikšanos tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža”!